Anketler

Sitemize Nasıl Ulaştınız?
 

Kimler Sitede?

Şu anda 1 konuk çevrimiçi

Telefon:

Filiz TOPÇU
Cep Telefonu Numarası: 0537 767 68 38

İzmir Jonglör ve Palyaço Temini

Talebe göre sadece Bayan Palyaço ve Bayan Animatörde yönlendirebilmekteyiz.

Talebe göre sadece Bayan Palyaço ve Bayan animatörde yönlendirebilmekteyiz. Palyaçolarımız ve diğer tüm animatörlerimiz temiz ve yeni kostümleri, düzgün makyajları ve güler yüzleri ile hizmet verirler. Organizasyonun bir açılış organizasyonu olması durumunda açılışı yapılan mağaza, işyeri ya da mekana yönelik tanıtım, müşteri çekme ve hatta satış desteğe yönelik özel çalışmalar yaparlar.

Palyaço, kostümü ve makyajı ile dikkat çekicidir, bakan bir daha bakar, hatta en mesafeli insanlara bile bir merhaba ile ulaşabilir palyaço. Fakat palyaço dış görünüşü ve tavırlarıyla sizin palyaçonuzdur o an kah kurumunuzun tanıtım elemanı kah özel organizasyonunuzda çocuklarınızın rüya kahramanı.
Bu bilinçle hizmet verir palyaço ve animatörlerimiz. Animasyon hizmeti güldüren, gülümseten ama bir o kadar da ciddi bir iştir.Biz sizleri gülümsetmek, güldürmek ve bazılarınızada gülümsetirken kazandırmak için buradayız. Palyaço Hizmetinde kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda iddialıyız.

Jonglör, (Jonklör) El çabukluğu ile birtakım şaşırtıcı olaylar yapmayı meslek edinen kişilere verilen isimdir.
Türkçe'ye Fransızca Jongleur sözcüğünden geçmiş olan jonglör, bir meslek ifadesidir. Her ne kadar "hokkabaz - hokkabazlık" olarak tanımlansa da, bu şekilde tam olarak karşılığını bulmayan jonglörlük, geçmişi oldukça eskilere dayanan eğlenceye yönelik bir meslek dalıdır.
Top, lobut, halka, kumaş, sopa, ateş, ip gibi bir ya da daha çok objeyi havaya atıp tutarak, çeşitli beceriler sergilemek bir jonglörün işidir. Açılışlar, fuarlar, festivaller, şenlikler, düğünler, şirket organizasyonları gibi oluşumlarda gösteriler yapan jonglörler, "gösteri sanatları/sanatçıları" kavramı içinde yer alırlar. Tarihte (örneğin Mısır) jonglörlük bir spor dalı olarak görülmekteydi. Geçmiş dönemler sürecinde tiyatro sanatı içinde yer almıştır.
Labut, top, halka vb. materyallerin atılarak, çeşitli figürler yapılarak çevirilmesi, Hem jonglör gösterisi hem illüzyon (sihirbaz) unutulmuyacak muhteşem bir gösteri, Doğum günü partisi organizasyoları ve sünnet düğünü organizasyonları için unutulmayacak bir gösteri olacaktır.

Haber Abone

Haber aboneliği için mailinizi giriniz:

Adana Organizasyon Hizmetleri,Adana Palyaço Temini,Adana Düğün Organizasyon,Adana Sünnet Organizasyon,Adana Palyaço Kiralama,Adana Organizasyon Şirketleri,Adana Açılış Organizasyonu,Organizasyon Adana,Adana Hediye Servisi,Adana Sandalye Kiralama,Adana Masa Kiralama,Adana Ses Sistemi Kiralama,Adana Mezuniyet Organizasyonu